Erdvė jaunimui!

Kriūkų jaunimo iniciatyvinė grupė, globojama Kriūkų bendruomenės centro, džiaugiasi, kad jų parengtas projektas “Atvira kūrybinė erdvė Kriūkuose – jaunimo iniciatyvoms” pagal ES programos „Veiklus jaunimas“ reikalavimus buvo teigiamai  įvertintas ir jo įgyvendinimui skirta net 4600 Eurų suma.
Projekto metu bus  įrengta nauja, netradicinė erdvė apleistuose miestelio fontanuose, skirta poilsiui, stalo žaidimų propagavimui,  kino vakarų, karaokės organizavimui ir kitų jaunimui patrauklių veiklų vykdymui. Netradicinėje erdvėje tai pat bus organizuojami mokomieji  žaidimai Europos vertybių temomis, kurie padės jaunimui  įgyti naujų ir pagilinti jau turimas žinias, ugdys mąstymo įgūdžius.
Kurdami bendravimo erdvę apleistuose fontanuose, interjerui panaudosime jaunimui patrauklaus dizaino lauko baldus,  įrengsime jaukų apšvietimą, taip pat garsiakalbius muzikos fonui ar kokybiškam  įvairių renginių įgarsinimui.
Tikime, kad erdvės  įkūrimas suteiks naujų kūrybinių impulsų tolimesnei veiklai, taip pat skatins tarpusavio bendrystę, savanorystę. Jaunuoliai, realizavę savo kūrybą projekte, labiau pasitikės savimi ir jausis reikalingi, keisis požiūris  į jaukesnį ir modernesnį gyvenimą kaime.
Projekto metu bus organizuojami 2 dienų neformaliojo ugdymo mokymai “Europieti, bendraukime ir bendradarbiaukime!”
Kviečiame visus, norinčius prisijungti prie projekto veiklų įgyvendinimo. Nebūk abejingas, junkis ir Tu!
Kriūkų jaunimo iniciatyvinė grupė

Raminta, Ieva, Edita, Vaida, Dainora, Linas