Foto konkursas „Nes tai mano Kriūkai!“

TEMA – „Nes tai mano Kriūkai!“
Džiugu, kad jau antrus metu Kriūkų bendruomenės centras organizuoja fotografijos konkursą. Kaip ir pernai taip ir šiais metais konkurso tikslas – surinkti pačias gražiausias, įspūdingiausias, įsimintiniausias mūsų miestelio vietų, žmonių ir t.t. fotografijas, kad galėtume į miestelį pažvelgti kito akimis. Tuo pačiu atrasti vis kažką naujo, nematyto, neregėto.
Dažnai fotografija perteikia daugiau informacijos ir emocijų nei paprastas tekstas. Ji užfiksuoja akimirką.
Skirtingais metų laikais, skirtingu oru pastatai, gamta ir visa mus supanti aplinka atrodo kitokia, savita, kažkuo išsiskirianti.
Konkurso tikslas yra ne vien tik atkreipti dėmesį į gražiausias Kriūkų miestelio vietas, bet taip pat – įtraukti miestelio gyventojus, bei svečius į kūrybinį bei pažintinį procesą, atskleisti jų meninius gabumus, ugdyti pastabumą, sužadinti norą domėtis mus supančia aplinka.
Foto konkurso TAISYKLĖS
    1. Fotografuotini objektai – gražiausios Kriūkų miestelio vietos ar įžymūs miestelio gyventojai. Tai gali būti pastatai, gamta, akimirkos iš renginių, Kriūkų miestelio ar apylinkės -žmonės tai, kas Jūsų akiai patraukliausia;
    2. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti keturias fotografijas;
    3. Konkurse dalyvių amžius neribojamas;
    4. Nuotraukos turi būti darytos paties autoriaus, jos negali būti kopijuotos, plagijuotos, persiųstos iš interneto, ar kitų informacinių leidinių.
    5. Nuotraukos turi būti skaitmeninio formato, .JPG, .PNG;
   6.  Dalyvis prie nuotraukos turėtų pateikti aprašymą. Aprašyme turi būti nurodyta – nuotraukos pavadinimas, aprašymas (tai nėra būtina, tačiau pirmumas bus teikiamas nuotraukoms su aprašymu), fotografavimo diena, nuotraukos autoriaus vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys (elektroninis paštas/ telefonas), amžius.
    7. Nuotraukas reikia siųsti el. paštu: ieva.masteikaite@gmail.com.
    8. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir suvenyrais, rėmėjų įsteigteis prizais.
    9. Konkursas vyksta nuo 2013-07-05 iki 2013-08-02 dienos.
    Nuotraukos bus vertinamos komisijos. Vertinant darbus bus atsižvelgiama į informatyvumą, spalvinį sprendimą, meninį vaizdą.
Organizatorių ĮSIPAREIGOJIMAI
    1. Skaidriai ir objektyviai vertinti gautus darbus;
    2. Vertinimo rezultatus ir laimėtojus paskelbti viešai (internetiniame puslapyje www.kriukai.lt, bei www.fb.com/kriukai);
    3. Apdovanoti laimėtojus;
Organizatoriai turi teisę keisti ir pildyti konkurso nuostatas bei pratęsti konkurso terminą.
Organizatoriai pasilieka teisę panaudoti nuotraukas savo nuožiūra (pvz. eksponuoti internetiniame puslapyje www.kriukai.lt)
Tikimės visų aktyvumo, laukiame Jūsų darbų ir linkime kūrybinės sėkmės.
Iškilus klausimams, kreiptis elektroniniu paštu