Kriūkų bendruomenės centras skelbia foto konkursą

TEMA – “Neatrastos Kriūkų vietos

 

Dažnai fotografija perteikia daugiau informacijos ir emocijų nei paprastas tekstas. Ji užfiksuoja akimirką.

Skirtingais metų laikais, skirtingu oru pastatai, gamta ir visa mus supanti aplinka atrodo kitokia, savita, kažkuo išsiskirianti.

Todėl skelbiame patį pirmąjį fotografijų konkursą, kurio tikslas – surinkti pačias gražiausias, įspūdingiausias, įsimintiniausias mūsų miestelio vietų fotografijas, kad galėtume į miestelį pažvelgti kito akimis, gal būt jame atrasti kažko naujo, neregėto, nematyto.

Konkurso tikslas yra ne vien tik atkreipti dėmesį į gražiausias Kriūkų miestelio vietas, bet taip pat – įtraukti miestelio gyventojus, bei svečius į kūrybinį bei pažintinį procesą, atskleisti jų meninius gabumus, ugdyti pastabumą, sužadinti norą domėtis mus supančia aplinka.

 

Foto konkurso TAISYKLĖS

 

 1. Fotografuotini objektai – gražiausios Kriūkų miestelio vietos. Tai gali būti pastatai, gamta, akimirkos iš renginių – tai, kas Jūsų akiai patraukliausia;
 2. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti tirs fotografijas;
 3. Konkurse dalyvių amžius neribojamas;
 4. Nuotraukos turi būti darytos paties autoriaus, jos negali būti kopijuotos, plagijuotos, persiųstos iš interneto, ar kitų informacinių leidinių.
 5. Nuotraukos turi būti skaitmeninio formato, .JPG, .PNG;
 6. Dalyvis prie nuotraukos turėtų pateikti aprašymą, kodėl jis pasirinko būtent tą nuotrauką, kas jį sužavėjo. Aprašyme turi būti nurodyta – nuotraukos pavadinimas, aprašymas, fotografavimo diena, nuotraukos autoriaus vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys (adresas/elektroninis paštas/ telefonas), amžius.
 7. Nuotraukas reikia siųsti el. paštu: ieva.masteikaite@gmail.com.
 8. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir suvenyrais.
 9. Konkursas vyksta nuo 2012-07-02 iki 2012-07-22 dienos.
 10. Nuotraukos bus vertinamos komisijos. Vertinant darbus bus atsižvelgiama į informatyvumą, spalvinį sprendimą, meninį vaizdą.

 

Organizatorių ĮSIPAREIGOJIMAI

 

 1. Skaidriai ir objektyviai vertinti gautus darbus;
 2. Vertinimo rezultatus ir laimėtojus paskelbti viešai (internetiniame puslapyje www.kriukai.lt ir Kriūkų miestelio seniūnijoje);
 3. Apdovanoti laimėtojus;

 

Organizatoriai turi teisę keisti ir pildyti konkurso nuostatas bei pratęsti konkurso terminą.

Organizatoriai pasilieka teisę panaudoti nuotraukas savo nuožiūra (pvz. ekspoanuoti internetiniame puslapyje www.kriukai.lt)

 

Tikimės visų aktyvumo, laukiame Jūsų darbų ir linkime kūrybinės sėkmės.

 

Iškilus klausimams, kreiptis elektroniniu paštu