SPORTO ŠVENTĖ KRIŪKUOSE

  Kriūkų bendruomenės centras, vykdydamas projektą “Aktyvaus sporto ir poilsio galimybių plėtra Kriūkų bendruomenėje” pagal Šakių krašto Vietos veiklos grupės strategiją (projekto vadovė Raminta Bastytė), rugpjūčio 3-4 d. organizavo  sporto šventę „Sportuoju aktyviaigyvenu sveikai“. Organizatorių džiaugsmui sportinėse rungtyse mielai dalyvavo tiek jaunimas, tiek ir vyresnės kartos jaunimiečiai. Pirmąją dieną vyko futbolo varžybos Kriūkų bendruomenės centro taurei laimėti. Į jas užsiregistravo 6 komandos (3 komandos iš Šakių, viena Gelgaudiškio, viena Kriūkų ir viena iš Vilniaus). Kriūkų BC taurę ir I-ąją vietą daugelio nuostabai laimėjo svečiai iš Vilniaus – komanda „Senatoriai“. Puikus pavyzdys jaunimui! Džiugu, kad šią komandą subūrė mūsų kraštietis, seimo narys M. Bastys. II-ąją vietą iškovojo komanda „Audra“ (Šakiai), o III-iąją –„Gelgaudiškis“. Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Erikas Kazlauskas (komanda „Audra“). Futbolo aikštėje vyravo azartas, geros emocijos ir draugiška atmosfera. Komandos  prizininkės buvo apdovanotos padėkos raštais, taurėmis ir medaliais bei asmeninais prizais. Varžybų akimirkas fiksavo Raminta Bastytė, Ieva Masteikaitė ir Neda Naujokaitytė. Atsakingai ir sąžiningai protokolus pildė Brigita Liutkutė.
Tuo pačiu metu Kriūkų mokyklos sporto salėje vyko įvairių stalo žaidimų varžytuvės. Dalyviai išbandė jėgas stalo futbolo, oro ritulio, stalo teniso varžybose. Visus žaidėjus vienijo gera nuotaika ir tikslas – linksmai, aktyviai, sveikai praleisti savaitgalį. Atskirų žaidimų nugalėtojai apdovanoti diplomais ir asmeniniais prizais. Stalo tenisas: I vieta-Albinas Rimša, II vieta – Mantas Gudonis, III vieta – Modestas Matusevičius. Stalo futbolo laimėtojais tapo Andrėjus Simčič ir Augustinas Matusevičius, o oro ritulio Modestas Matusevičius.

Rugpjūčio 4 d. sportinės aistros persikėlė į Kriūkų miestelio paplūdimį. Čia vyko paplūdimio tinklinio, badmintono varžybos. Šventės dalyvius pasveikino ir Kriūkų seniūnė O. Rakauskienė. Paplūdimio tinklinio varžyboms užsiregistravo vėl 6 komandos. Fortūna vėl lėmė sėkmę svečiams iš Vilniaus – komandai „Untupiai“, II vieta „Anantkalnė“ (Kriūkai), III vieta „Du kvadratu“ (Šakiai). Badmintono  varžybose nugalėjo kriūkiečiai: Justas Arštikaitis, Erika Puidokaitė ir Ričardas Jakštys. Šią popietę buvo galimybė išmokti naujų stalo žaidimų („Ticket to Ride “, „Dixit Odisėja“, „Uno“ ir kt.). Noriai stalo žaidimus žaidė ir vaikai, ir jaunimas, ir senjorai.

Vaikai šėliojo batute, išmėgino rankos miklumą ir akies tikslumą įvairiuose paplūdimio žaidimuose. Nors diena buvo labai karšta ir netrūko aistrų bei gerų emocijų, visi dalyviai buvo pavaišinti ypatingai skania sriuba, o nuovargį ir prakaitą galėjo nuplauti Nemuno vandenyje. Šventės dalyvius aplankė ir Neptūnas. Apdovanojimai įteikti fotografijos konkurso  „..nes čia mano Kriūkai“ dalyviams. Kitokį žvilgsnį į Kriūkus savo nuotraukose užfiksavo net 7 dalyviai. Kiekvieno buvo atrinkta viena gražiausia nuotrauka. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir asmeniniais prizais. Džiugu, kad šis konkursas jau tampa tradiciniu ir kiekvienais metais pritraukia vis daugiau dalyvių.  Sporto savaitgalis pritraukė daugiau nei 150 dalyvių iš vietos bendruomenės bei svetur.

Visos šventės metu vyravo pakili, kupina sportinio azarto nuotaika. Daug šypsenų, gerų emocijų.  Džiugu, kad įvairaus amžiaus dalyviai, sirgaliai ar šiaip smalsuoliai visą savaitgalį atrado laiko  sportui, aktyviam poilsiui, buvimui drauge. Džiaugiamės darnia, idėjų ir savanoriško darbo nestokojančia bendruomene, nors Kriūkų bendruomenės centro nariams ir projekto darbinei grupei teko daug paplušėti, kad savaitgalio sporto veiklos vyktų sklandžiai. Gražiai sporto šventei padėjo ir  palankus oras, ir bendruomeniečių entuziazmas, ir geras komandinis darbas.  Svarbiausiai geras rezultatas –  aktyvesnė bendruomenė, puoselėjama aplinka, draugiškos partnerystės, sveikos gyvensenos, aktyvaus poilsio, savanorystės  skatinimas. Projekto dėka įsigyta stalo žaidimų, sportinio inventoriaus, kurie ateityje prisidės prie aktyvaus, turiningo bendruomenės narių laisvalaikio organizavimo. Mūsų siekiamybė – modernus, europietiškas Kriūkų kraštas bei  laimingi, veiklūs bei reiklūs bendruomeniečiai.

Kriūkų BC narė Daiva Naujokaitienė

Akimirkos iš renginio mūsų facebook puslapyje

Pirmoji šventės diena

Antroji šventės diena

Lietuvos_LEADER_logo_RGB_900x1200pxbrunette-fashion-girl-necklace-Favim.com-5785021KPF-logo-1