FOTOKONKURSAS “Kitokie Kriūkai!”

Džiugu, kad jau ketvirtus metu Kriūkų bendruomenės centras organizuoja fotografijų konkursą. Dažnai fotografija perteikia daugiau informacijos ir emocijų nei paprastas tekstas. Ji užfiksuoja akimirką.
Šių metų fotokonkurso tema – „Kitokie Kriūkai“. Čia telpa daug reikšmių. Kiekvienas šią temą galime interpretuoti savaip: vieniems tai naujos vietos, gal nauji statiniai ar paminklai, o galbūt tai vietos, kurioms reikia išskirtinio dėmesio, vietos, kurios nepuošia mūsų miestelio, vietos, į kurias kiekvienas foto konkurso dalyvis pažvelgs kitu kapu, galbūt pateiks idėjų, kurias ateityje galėtume įgyvendinti.
Fotokonkurso TAISYKLĖS

1. Fotografuotini objektai – Kriūkų miestelio pastatai, gamta, akimirkos iš renginių, žmonės ir pan.
2. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti keturias fotografijas;
3. Konkurso dalyvių amžius neribojamas;
4. Nuotraukos turi būti darytos paties autoriaus, jos negali būti kopijuotos, plagijuotos, persiųstos iš interneto ar kitų informacinių leidinių.
5. Nuotraukos turi būti skaitmeninio formato .JPG, PNG;
6. Dalyvis prie nuotraukos turėtų pateikti aprašymą. Aprašyme turi būti nurodyta nuotraukos pavadinimas, aprašymas (tai nėra būtina, tačiau pirmumas bus teikiamas nuotraukoms su aprašymu), fotografavimo diena, nuotraukos autoriaus vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys (elektroninis paštas/ telefonas), amžius.
7. Nuotraukas reikia siųsti el. paštu: ieva.masteikaite@gmail.com.
8. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir suvenyrais, rėmėjų įsteigtais prizais.
9. Konkursas vyksta nuo 2015-06-29 iki 2015-07-23 dienos.
Nuotraukos bus vertinamos komisijos. Vertinant darbus bus atsižvelgiama į informatyvumą, spalvinį sprendimą, meninį vaizdą.

Organizatorių ĮSIPAREIGOJIMAI

1. Skaidriai ir objektyviai vertinti gautus darbus;
2. Vertinimo rezultatus ir laimėtojus paskelbti viešai (internetiniame puslapyje www.kriukai.lt, bei www.fb.com/kriukai);
3. Apdovanoti laimėtojus Kriūkų miestelio šventės metu;
Organizatoriai turi teisę keisti ir pildyti konkurso nuostatus bei pratęsti konkurso terminą.
Organizatoriai pasilieka teisę panaudoti nuotraukas savo nuožiūra (pvz., eksponuoti internetiniame puslapyje www.kriukai.lt)
Tikimės visų aktyvumo, laukiame Jūsų darbų ir linkime kūrybinės sėkmės.
Iškilus klausimams, kreiptis elektroniniu paštu
IMG_8275