Ryškesnis Kriūkų miestelio centras

„Paprastai, bet spalvingai!“ tokiu skambiu pavadinimu pradėtas įgyvendinti mažas Kriūkų miestelio projektas, kurį finansuoja Kredito unija.

Visi puikiai žinome sovietmečiu statytus ir šiais laikais neturinčius paskirties Kriūkų miestelio statinius. Vienas iš jų – „Garbės lenta“. Nors Kriūkai – seniūnijos centras, įsikūręs Nemuno pakrantėje, tačiau naujovių ir idėjų neįsisavinanti gyvenvietė. Turime daug gražių pušynų kurie šiai vietovei suteikia ypatingo žavesio. Taip pat turime ir lankytinų objektų, kurie, dėl gausėjančių turistų srauto, tampa vis populiaresni.

Tačiau gamtos grožį užgožia jau seni, neprižiūrimi statiniai. Miestelio centre, seniūnijos pastate, įsikūrę daug įstaigų. Čia veikia paštas, yra žemėtvarkos skyrius. Taip pat veikia Kredito Unijos Zanavykų bankelis, kuris šiuo metu turi net 280 narių. Tad čia lankomiausia Kriūkų vieta. Tačiau prie seniūnijos esantys sovietiniai statiniai šiuo metu yra apleisti ir neprižiūrėti. Mūrinė, buvusi nusipelniusių kolūkiečių garbės lenta su tuščiomis nišomis, šiuo metu neturi jokios paskirties.

Kad spalvomis pagyvintume centrinę miestelio aikštę, į dūlinčias nišas sudėsime ant faneros pieštus miestelio jaunimo piešinius.

Tokiu būdu:

  1. Skatinsime ir bursime jaunimą savanoriškai veiklai;
  2. Pagrąžinsime miestelio esamą būklę išnaudojant minimalius resursus;
  3. Formuosime miestelio traukos objektą įrengiant lauko galeriją;

Ar mums pavyko tai padaryti? Ateik į naująją Kriūkų miestelio lauko galeriją ir pamatysi!!!