Šv. Oninės Kriūkuose

Liepos 23 dieną, Kriūkuose, šurmuliavo miestelio šventė. Ji nuo senų laikų buvo švenčiama per Šv. Onos atlaidus.

Visą dieną ir beveik visą naktį vykusi šventė sutraukė įvairaus amžiaus lankytojų. Čia buvo galima išbandyti jėgas futbolo varžybose, dalyvauti loterijoje, apžiūrėti bei įsigyti įvairių skanėstų ar rankdarbių, pasiklausyti koncertų.

Šventė vyko nuo pat ryto.  Ji prasidėjo futbolo varžybomis mokyklos stadione. Nei dalyvių, nei žiūrovų neišgąsdino gana prastas šeštadienio oras.  Kaip ir buvo galima tikėtis, futbolo varžybas laimėjo Kriūkų rinktinė. Antrieji liko jurbarkiečiai, treti šakiečiai. Vienintelė Gelgaudiškio komanda liko be apdovanojimų.

16 val. prasidėjo oficialioji renginio dalis. Seniūnija, pagerbdama labiausiai nusipelniusius miestelio žmones bei svečius, įsteigė 10  nominacijų už įvairius nuopelnus padarytus miestelio ir visos seniūnijos labui.

Taip pat padėkomis buvo apdovanoti Kriūkų seniūnijos gyventojai, kurie gražiausiai prižiūri savo sodybas. O tokių buvo tikrai daug.

Surengtoje linksmojoje loterijoje buvo laimėtas paršelis, triušiukas, maišas avižų, kelionė baidarėmis  bei daugybė smulkmenų, kurios džiugino loterijos laimėtojus. Tiesa, visi loterijos bilietai buvo laimingi.

Šventės lankytojus džiugino koncertai, kuriuos dovanojo miestelio saviveiklininkai. Šventėje pūtė dūdas bei spaudė armonikų klavišus Griškabūdžio kapela.

Vakarą vainikavo Deivido koncertas, bei linksma diskoteka.

 

Šventės akimirkas įamžino Gražvydui Karaliui